Kullanım Koşulları

Bu gizlilik ilkeleri Diabor Elmas Ltd şirketinin, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.diabor.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. Bu web sitesini ziyaret eden kişilere yönelik kurallar açıklanmaktadır.

  • Siteyi ziyaret eden herkes aşağıdaki koşulları şimdiden kabul etmiş sayılır. Bu sözleşme hükümlerini kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmaya devam etmeyiniz.
  • Bu sitede bulanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge, marka ve markaların fikri ve sınai mülkiyet hakları Diabor Ltd şirketine (bundan sonra Diabor olarak anılacaktır) veya Diabor’un kullanımına onay verenlere ait olup, hak sahiplerinin izni ile yasal çerçevede kullanılmaktadır ve yasal koruma altındadır. Yayma, çoğaltma, kopyalama, iletme ve her türlü kullanım hak sahiplerinin iznine bağlıdır.
  • Sitedeki bazı bağlantılar Diabor Ltd şti cerçeve ve ağının dışına götürebilir. Diabor, bağlantı kurulan bu sitelerin içeriği ve doğruluğuyla ilgili bir taahhütte bulunmadığı gibi bu sitelerin işleviyle ilgili olarak hiç bir sorumluluk da üstlenmez. Bu bağlantılar tamamen iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Diabor, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra oluşabilecek herhangi bir değişiklikten de sorumlu değildir.