Kurulduğu 1985 yılından beri, endüstriyel elmas ve CBN ile imal edilen süper aşındırıcılar üreten Diabor, sürdürdüğü üstün kalite ve hizmet anlayışı ile Türkiye ve dünyadaki önemli sanayi kuruluşlarına kendini kanıtlamıştır.

Tecrübeli teknik kadromuz ile sanayi üretiminde kullanılmak üzere; garantili, ekonomik, yüksek randımanla aşındırma yapan organik ve mekanik karakterli elmas-CBN emdirilmiş aşındırıcılar sunmaktayız.

Havacılık, silah-mühimmat, otomotiv, gıda, kağıt-mukavva-ambalaj-matbaa, sıhhi tesisat-gaz armatür, makina-takım, bağlantı elemanları, medikal, enerji, ağaç işleme (daire testere – HSS testere), tekstil, saç işleme, tüm metal işleme ve bileme operasyonları endüstrilerine dönük üretim yapmaktayız.

Diabor olarak; karbürler, çelikler, inconel malzemeler, PCD, PCBN ve titanyum için özel tasarım ürünler tasarlamaktayız.

İhtiyaçlarınızı doğru anlamaya önem vermekteyiz. İhtiyaçlarınıza en uygun ve doğru çözümü, kaliteden ödün vermeden ekonomik ve tam zamanında üretmeyi hedeflemekteyiz.

Ürünlerimizin kullanım aşamalarını takip etmekteyiz. Satış öncesi teknik desteğimiz, satış sonrası da kesintisiz devam etmektedir.

İstek ve önerilerinizi dikkate alarak; gelişen teknolojiler ışığında ürünlerin tasarımı konusunda araştırma-geliştirme çalışmalarımızın sonuçlarından yararlanmaktayız.